Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Diego Costa

Znaleziono 5 artykułów pasujących do tego tagu.

Rywalizacja czy symbioza?

Wielu z nas toczy wojny o to, która z dwóch największych lig powinna nosić miano tej największej. Entuzjazmu związanego z tą dyskusją nie podzielają kluby zrzeszone w obu rozgrywkach, które zamiast walczyć, współpracują.

czytaj więcej
Na ziemi też grają w futbol

Są tacy, którzy rozgrywki La Liga traktują jak dar z niebios. Gdy patrzy się czasem na grę Messiego, Ronaldo czy nawet Diego Costy, należy stwierdzić, że coś w tym jest. Ale czasem i bogowie biorą sobie wolne.

czytaj więcej
Bramki weekendu (8)

Jeśli, jak mówią, solą futbolu są bramki, warto zadbać o jakość tej soli. Oto przegląd tych, którzy w miniony weekend (tym razem "weekend" ligomistrzowy) nieźle... przysolili.

czytaj więcej
Costa: Brazylijczyk w hiszpańskiej kadrze?

Brazylijczyk, przez dotychczasowych rodaków niemal nieustannie pomijany przy ustalaniu kadry narodowej, zapragnął sprawić sobie rodaków nowych, bardziej go kochających i bardziej w niego wierzących. Hiszpanie w asie Atletico widzą rozwiązanie wszystkich swoich problemów.

czytaj więcej
Tam, gdzie kopią najpiękniej (3)

32. kolejka zbyt wielu sportowych emocji nie dostarczyła. Na spektakularny zryw zdobyła się w tej rundzie gier jedynie Valencia. Kreatywności Hiszpanom (i nie tylko) nie brakowało jednak poza futbolowym placem i te wydarzenia zdominowały tym razem podsumowanie.

czytaj więcej
facebook