Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu David Beckham

Znaleziono 5 artykułów pasujących do tego tagu.

Angielska puszka Pandory

Gdy ją otworzyli i uleciał z niej bezlik talentów, kiedy rozpanoszyły się one po wszystkich najlepszych klubach, przestraszeni ogromem bogactwa jakie się im trafiło, zamknęli jej wieko. Ale na jej spodzie pozostały w uwięzieniu wyniki oraz sukcesy. Generacja, nazywana złotą, jakiej chyba „Synowie Albionu” nie posiadali nigdy, miała na długie lata zapanować nad piłkarskim światem. Tymczasem tyle z niej zostało, że na Wyspach pragną o niej jak najszybciej zapomnieć.

czytaj więcej
Futbol odrzucił spadek po Beckhamie

Wystarczył rok bez Davida Beckhama na światowej scenie futbolu, a robota, którą się parał przez całą swoją karierę przechodzi nadzwyczajny kryzys. Nie, nie chodzi o zmienianie fryzur, pokazywanie się na salonach czy reklamowanie gaci - to przecież dośrodkowania zawsze były jego największym talentem.

czytaj więcej
Beckham zbuduje imperium?

Mimo zakończenia kariery piłkarskiej jego misja za Oceanem dopiero się rozpoczyna. Wiele wskazuje na to, że zgodnie z przewidywaniami Major League Soccer spróbuje "wycisnąć" Anglika jak cytrynę i wykorzystać jego popularność do zbudowania klubu w Miami.

czytaj więcej
Szary obywatel i playboy

Ludzie, którzy się łatwo wzruszają przy pożegnaniach, musieli zużyć w ostatnich dniach całą masę chusteczek. W zeszłym tygodniu oznajmił swoje odejście na emeryturę sir Alex Ferguson. W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Thomas Schaaf odchodzi z Werderu, a nieco później David Beckham obwieścił światu, że zawiesza buty na kołku. Majowie nie pomylili się aż tak wiele - ledwie o 5 miesięcy.

czytaj więcej
Pracuś z żurnala

Słup reklamowy, gwiazda popkultury, mąż swojej żony. W powszechnej świadomości taki jest obraz Davida Beckhama. Jego działalność na zielonej murawie schodziła na plan dalszy i przestała się kojarzyć z angielskim - nomen omen - piłkarzem.

czytaj więcej
facebook