Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Chelsea FC

Znaleziono 7 artykułów pasujących do tego tagu.

Zagraj to jeszcze raz, Michel

UEFA powinna wyemitować powtórkę zeszłorocznego losowania i oszczędzić wszystkim czas – tak w mediach społecznościowych żartowano pod koniec sierpnia po rozstawieniu zespołów w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

czytaj więcej
Republika Mourinho

Jose Mourinho za bardzo myśli o swojej kadencji, by móc być księciem. W jego guście leżą raczej republiki, których ustrój można wciąż zmieniać. I zwykle z tych zmian wychodzi całkiem sprawne państwo.

czytaj więcej
Pieniądze grają, czyli Chelsea vs City

Zwana prześmiewczo Oil Firm Derby rywalizacja Chelsea z Manchesterem City przez ostatnich kilka lat nabrała szczególnych rumieńców. Nie brakowało kontrowersji, konfliktów, czerwonych kartek i fantastycznych goli i watro przed dzisiejszym spotkaniem odświeżyć sobie najciekawsze najciekawsze z nich.

czytaj więcej
Jak zdobyć mistrzostwa?

Piłka nożna to prosta gra, na boisku biega 22 facetów, a kto strzeli więcej bramek, ten wygrywa. A kto wygrywa na końcu? Nie zawsze są to Niemcy, może będą to ci, którzy mają swój pomysł na granie?

czytaj więcej
Porażka, z której można wyciągnąć wnioski

Wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego na Łazienkowskiej, ktoś piłkarzom Legii zatkał nozdrza, wlał beton w nogi i kazał grać przeciwko mistrzowi Rumunii. Efekt zna niestety każdy.

czytaj więcej
Falowanie i spadanie ligowców (2)

Premier League to liga dość stabilna, choć z ogólnego trendu zdołało wyłamać się Newcastle - za to w Ligue 1 skoki po pozycjach w tabeli są rok po roku dość znaczące. Mistrz 2012 w środku tabeli - takie rzeczy tylko we Francji (i w Polsce).

czytaj więcej
Łączmy się w pary, kochajmy się

Myśleliście, że drużyny La Liga i i Premiership stać tylko na bezrefleksyjne powielanie nawzajem swych sprawdzonych wzorców? Byliście w błędzie. Stać ich na prawdziwe uczucia, są gotowe do współpracy, do budowania lepszego wizerunku tej sportowej rywalizacji, ale...oczywiście nic za darmo.

czytaj więcej
facebook