Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Cesc Fàbregas

Znaleziono 5 artykułów pasujących do tego tagu.

Rywalizacja czy symbioza?

Wielu z nas toczy wojny o to, która z dwóch największych lig powinna nosić miano tej największej. Entuzjazmu związanego z tą dyskusją nie podzielają kluby zrzeszone w obu rozgrywkach, które zamiast walczyć, współpracują.

czytaj więcej
Bomby z opóźnionym zapłonem

Transferowe hity dogadywane na ostatnią chwilę - moment chwały menedżerów, ale też źródło problemów dla zawodników. Witająca Bale'a Hiszpania coś na ten temat wie.

czytaj więcej
Nie każdy jest Fabregasem

We wrześniu minie dziesięć lat od transferu Cesca Fabregasa do Arsenalu. Katalończyk wyznaczył kierunek, którym później w pogoni za wielką karierą podążyły dziesiątki jego młodych rodaków. Na palcach jednej ręki można policzyć takich, którzy się nie rozczarowali.

czytaj więcej
Trawa zieleńsza w Madrycie

Gdyby przygotowania do sezonu toczyły się w świecie wirtualnym, można by odnieść wrażenie, że stołeczne kluby grają na dużo niższym poziomie trudności niż Blaugrana, bo wszystko przychodzi im o niebo łatwiej. Na nieszczęście dla Katalończyków, to jednak rzeczywistość.

czytaj więcej
Jeśli wejdziesz między wrony...

Zbyt niedoskonali by mogli stanowić organizm samowystarczalny, a jednocześnie na tyle wykwalifikowani, że ciężko wejść w ich szeregi w naturalny sposób, nawet przy dużych umiejętnościach. Taka jest współczesna Barcelona. To co przybliża ich do ideału, jednocześnie staje im na przeszkodzie do osiągnięcia perfekcji.

czytaj więcej
facebook