Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Bundesliga

Znaleziono 115 artykułów pasujących do tego tagu.

Miesiąc miodowy Paderbornu

Marzenia się spełniają, nawet te najskrytsze, miesiąc miodowy Paderbornu trwa w najlepsze, a w Gladbach kibice już wzdychaja do Juana Aranga. W czym utwierdziła nas druga kolejka Bundesligi?

czytaj więcej
Transferowe (nie)wypały

Suarez? Za prosto! Lewandowski? Banał. Gdy transferowe okienka w większości lig są bliskie zamknięcia, u nas przeczytacie o prawdopodobnych hitach i potencjalnych niewypałach w pięciu najsilniejszych ligach. Z każdej wybraliśmy po dwa transfery - na plus i na minus. Staraliśmy się omijać te, o których i tak mogliście przeczytać milion sto artykułów. Niech ten będzie pierwszym, na jaki trafiliście, szukając informacji o...

czytaj więcej
Zmęczenie jest przereklamowane

Pomundialowy odpoczynek tylko dla słabych, Puchar Niemiec jako niezawodny typer i nowy kozak na niemieckich salonach. Czego dowiedzieliśmy się po premierowej kolejce 52. sezonu niemieckiej Bundesligi?

czytaj więcej
(Jeszcze) Bez przełomu

Najnowszy raport Grupy Biznesu w Sporcie firmy Deloitte nie przyniósł oczekiwanego przełomu. Europejska piłka nożna, głównie dzięki największym klubom, kontynuuje swój niezwykły, finansowy wzrost. Ciągle zmaga się również z dobrze znanymi problemami. Wreszcie widoczne są jednak oznaki poprawy.

czytaj więcej
Futbol odrzucił spadek po Beckhamie

Wystarczył rok bez Davida Beckhama na światowej scenie futbolu, a robota, którą się parał przez całą swoją karierę przechodzi nadzwyczajny kryzys. Nie, nie chodzi o zmienianie fryzur, pokazywanie się na salonach czy reklamowanie gaci - to przecież dośrodkowania zawsze były jego największym talentem.

czytaj więcej
Zmierzch boga

Latem 2012 Klaus-Michael Kuehne z własnej kieszeni wyłożył grube miliony sprowadzając ulubieńca hamburskiej publiczności, Rafaela van der Vaarta, z powrotem nad Łabę, czyniąc go jednocześnie najdroższym zawodnikiem w historii HSV. Holender, który w międzyczasie szatnię dzielił z Ronaldem czy Balem, miał prowadzić klub do dawnych sukcesów. Dziś kapitan Hamburga jest symbolem jego degrengolady.

czytaj więcej
Thiago - żywy dowód na piłkarską ewolucję

Miał przejąć pałeczkę w Barcelonie, teraz razem z Bayernem przejmuje pałeczkę od Barcelony. "Nowy Xavi" dzięki swojej charyzmie staje się pierwszym Thiago.

czytaj więcej
facebook