Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Aston Villa

Znaleziono 7 artykułów pasujących do tego tagu.

Poniżej możliwości

Angielską Premier League łatwo można podzielić na trzy wewnętrzne klasy rozgrywkowe. Nawet w tak zhierarchizowanej stawce zdarzają się jednak kluby regularnie osiągające wyniki powyżej swojego potencjału. Obecnie wystarczy spojrzeć na Southampton czy Swansea. Z drugiej strony, są też kluby spisujące się znacznie poniżej swoich możliwości. Żaden w równym stopniu co Aston Villa.

czytaj więcej
Prawdziwe ofiary Pucharu Anglii

Nie ma przypadku w tym, że Paul Lambert i Sam Allardyce są na samym szczycie listy szkoleniowców, których bukmacherzy typują do najszybszego zwolnienia spośród wszystkich klubów Premier League. Obaj właśnie zlekceważyli Puchar Anglii, za co zapłacili (prawie) najwyższą cenę - West Ham i Aston Villa zostały upokorzone.

czytaj więcej
Jaka Aston Villa, taki Rooney?

Jeszcze dwa tygodnie temu ten tekst miał wyglądać zupełnie inaczej. Christian Benteke składał właśnie na biurka szefów prośbę o transfer, a ja widziałem w tym wyjątkowo przebiegły ruch.

czytaj więcej
Młoda Brytania

Wszyscy kibice angielskiej piłki wiedzą, że na Wyspach sporadycznie daje się szanse młodym zawodnikom, korzystając raczej z hurtowo ściąganych cudzoziemców.

czytaj więcej
Bułgar Wielki

Od ponad roku podczas każdego meczu na Villa Park, w 19 minucie gry rozlega się burza oklasków wsparcia dla Stiliana Petrowa - kapitana Aston Villi, który zmaga się z białaczką.

czytaj więcej
Bramka roku?

Z pewnością, jedna z dewiz życiowych Matthew Lowtona brzmi następująco: - Jak strzelać, to tylko w piękny sposób. Jego wczorajszy gol z meczu ze Stoke bez zwątpienia będzie kandydował do miana najładnieszego w sezonie 12/13.

czytaj więcej
Przedszkole Paula Lamberta

Po utrapieniu, jakim na stanowisku menedżera był dla fanów Aston Villi Alex Mcleish, nowy trener Paul Lambert miał się okazać wybawieniem. Zmieniła się filozofia klubu, w którym na pierwszym miejscu postawiono na sprowadzanie i wychowywanie młodych, zdolnych zawodników. Lambert pasował do tego projektu idealnie. Pełen ambicji, z pasją i wizją na kilka najbliższych lat. Nowy sezon zapowiadał się obiecująco. Jednak zderzenie z rzeczywistością okazało się bolesne tak dla klubu, jak dla szkockiego menedżera.

czytaj więcej
facebook