Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Artur Boruc

Znaleziono 8 artykułów pasujących do tego tagu.

Przekleństwo ruchomych piasków

Były lepsze i ciekawsze filmy sportowe niż "Sezon rezerwowych" z 2000 roku. Po prawdzie, chociaż ten akurat da się oglądać i momentami jest nawet zabawny, to gdyby poszukać i postarać się wyjąć jedną scenę, która zapada na dłużej w pamięci, kandydatek jest niewiele. W zasadzie jedna - ta o ruchomych piaskach.

czytaj więcej
Boruc wpuszcza "Kuszczaka"

Już w 13 sekundzie meczu Stoke - Southampton bramkarz gospodarzy...

czytaj więcej
Boruc nie gra po wyspiarsku

Zanim Brendan Rodgers tworzył podwaliny pod zespół Swansea, który imponował w Premier League przez ostatnie 2 lata, walijskiej drużynie przewodziło dwóch Latynosów, a pierwszy z nich wprowadził nowatorski, bardziej kontynentalny styl gry odchodząc od brytyjskiego kick & rush. W tej chwili tym samym, ale już w Southampton, zajmuje się inny hiszpańskojęzyczny menedżer.

czytaj więcej
Fenomenalny gol... Boruca!

Do tej pory Artur Boruc przyzwyczajał nas raczej do fenomenalnych parad. Teraz okazuje się, że potrafi również zmusić do nich rywali - a, co ważniejsze, ich próby nie są już tak skuteczne.

czytaj więcej
Święci w górę tabeli wzięci

Patrząc dziś na tabelę Premier League można się srogo zdziwić. Po pierwsze - w górnej jej części próżno szukać Manchesteru United, który ciężko znosi przesiadkę z Sir Alexa Fergusona na Davida Moyesa. A po drugie w samym czubie, pomiędzy hałaśliwymi i bogatymi, szarogęsi się ekipa z samiutkiego południa Anglii - Southampton.

czytaj więcej
Święci idą do nieba

Southampton jeszcze niedawno był uznawany za pewnego kandydata do spadku. Tymczasem w ciągu kilku tygodni podopieczni Mauricio Pochettino wygrali z Chelsea i Liverpoolem, a następnie ograli Reading na ich boisku. Przewaga nad strefą spadkową wynosi już 6 punktów, a zespół jest na 11. miejscu w tabeli.

czytaj więcej
Sufler Selekcjonera (2)

Podwójny Majewski, debiut Sandomierskiego, ból głowy Boruca - jak w tej kolejce spisali się wybrani spośród naszych reprezentantów?

czytaj więcej
facebook