Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Alan Pardew

Znaleziono 7 artykułów pasujących do tego tagu.

Przeciętność

Cztery remisy i trzy porażki w pierwszych siedmiu meczach; komplet zwycięstw w pięciu kolejnych - Newcastle United przeszło w ostatnich tygodniach drogę od kryzysu po euforię. A gdzie jest rzeczywiste miejsce klubu z północno-wschodniej części Anglii? Dokładnie tam, gdzie wskazuje na to tabela Premier League po wtorkowym wyjeździe do Burnley. W samym środku stawki.

czytaj więcej
Niezagrożony

Wygrywając trzy mecze z rzędu, Alan Pardew wcale nie odpędził od siebie widma zwolnienia z posady menedżera Newcastle United. Mimo doniosłych protestów ze strony kibiców tak naprawdę ani przez chwilę nie musiał bowiem czuć się poważnie zagrożony. Mike Ashley zupełnie nie liczy się z opinią fanów. A inwestując w klub i stając się jego właścicielem, pewnie doskonale wiedział, co robi.

czytaj więcej
W Newcastle wszyscy sfrustrowani

Jeśli ktoś sądził, że buńczuczne zapewnienia Alana Pardew po zakończeniu poprzedniego sezonu urzeczywistnią się na starcie obecnych rozgrywek, niech zastanowi się raz jeszcze. Newcastle United swoich kibiców od kilku miesięcy totalnie wkurza i tylko czekać, aż ta bomba wybuchnie.

czytaj więcej
Dyrektor, który lubi opowiadać bajki

Trenował w Indiach, Emiratach i Nepalu. W Anglii wygrał raptem 5 z 24 meczów i uznał to za... sukces. Własnie został dyrektorem sportowym Newcastle United, klubu, w którym nie istnieje pojęcie świętego spokoju. Gdy chwile przestoju się jednak zdarzają, najbardziej cierpi właściciel, Mike Ashley. On by coś zrobił, zmienił, zmajstrował. No to mamy - wraca Joe Kinnear.

czytaj więcej
Perfidia futbolu (5)

#lovethegame - takim hasłem reklamuje się jedna z firm produkująca odzież i gadżety dla zakochanych w tym sporcie. Ilekroć coś pięknego dzieje się w futbolu, na jej koncie twitterowym pojawia się ten właśnie hashtag.

czytaj więcej
Klątwa czarno-białego Newcastle

Osiem lat - na tyle kontrakt z Newcastle podpisał Alan Pardew, menadżer tego zespołu. Po obiecującym poprzednim sezonie, po ogłoszeniu tej prolongaty, po kolejnych obiecujących transferach uznanych talentów z Francji - wydawało się, że na stadionie Srok wszystko idzie ku lepszemu.

czytaj więcej
Niechciany puchar

- To wstyd, żeby grać w Lidze Europy. Albo Liga Mistrzów, albo nic - tak w zeszłym roku o odpadnięciu swojej drużyny z fazy grupowej Champions League mówił obrońca Manchesteru United Patrice Evra. Chcąc nie chcąc, Francuz oddał esencję angielskiego podejścia wobec dawnego Pucharu UEFA.

czytaj więcej
facebook