Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Adam Nawałka

Znaleziono 37 artykułów pasujących do tego tagu.

Do poprawy

Reprezentacja Polski zachowała pozycję lidera w tabeli eliminacyjnej grupy. Podczas gdy gol Shane'a Longa pozbawił kadrę Adama Nawałki trzypunktowej przewagi w rywalizacji o awans na finały mistrzostw Europy, utracone prowadzenie w doliczonym czasie gry spotkania w Dublinie powinno stonować niesamowity entuzjazm towarzyszący biało-czerwonym po poprzednich meczach. A na półmetku eliminacji wiele jest jeszcze do poprawienia.

czytaj więcej
Czy reprezentacja Nawałki ma styl?

Po udanych jesiennych meczach w mediach powszechne są głosy zachwytu nad grą Polski w eliminacjach - i bardzo dobrze. Pojawia się też trochę głosów krytycznych i studzących rozgrzane głowy żurnalistów - też dobrze. Są jednak osoby, które pytają czy wręcz sugerują: czy reprezentacja Nawałki ma styl? A może trafił dobrze z formą piłkarzy, a grunt pod sukcesy przygotował mu Fornalik?

czytaj więcej
Między Mączyńskim a Lewandowskim

Po czterech meczech bez porażki reprezentacja Polski prowadzi w grupie D eliminacji EURO 2016, a wczoraj pokonała na wyjeździe Gruzję. Emocji było przy tym co nie miara, bo też i gra w pierwszej połowie budziła spore obawy. Ostatecznie skończyło się dobrze, natomiast warto przypomnieć, co w trakcie meczu zawodziło i nad czym zespół Nawałki musi jeszcze popracować.

czytaj więcej
Mistrz reakcji

Reprezentacja Polski wywalczyła cenny punkt i umocniła się na prowadzeniu w tabeli eliminacyjnej grupy. Adam Nawałka po raz kolejny dokonał dobrych zmian i korekt w ustawieniu zespołu, które pozwoliły zakończyć spotkanie ze Szkocją mocnym akcentem. W kolejnych meczach niezbędne mogą okazać się również bardziej trafne wybory od pierwszej minuty.

czytaj więcej
Jak Polacy Niemców przechytrzyli

W dzisiejszym meczu ze Szkocją niewątpliwie oczekujemy tego, że zespół Adama Nawałki pokaże tę samą nieustępliwośc i serce do gry, ale też umiejętności, zarówno indywidualne, jak i kolektywne. Choć z Niemcami wygraliśmy dzięki sporej dozie szczęścia, to jednak temu szczęściu też pomogliśmy. Pomimo dużej ilości błędów można wyciągnąć z tego spotkania momenty bardzo dobre, które powinniśmy też zobaczyć dzisiejszego wieczora.

czytaj więcej
Operacja Szkocja

Historyczne zwycięstwo nad Niemcami przytrafiło się reprezentacji Polski ni stąd, ni zowąd. Ogólnonarodową euforię - zarówno wśród kibiców, jak i dziennikarzy - trzeba jednak szybko stonować. Przed drużyną Adama Nawałki kolejny ważny mecz: tym razem z bezpośrednim rywalem do awansu do finałów mistrzostw Europy, również posiadającym swoje atuty.

czytaj więcej
Poprawki Nawałki w ostatniej chwili

Przed najbardziej prestiżowym spotkaniem tych eliminacji Adam Nawałka wykonuje desperackie kroki. W związku z tym można dyskutować: są one konieczne, bo tak ciężko znaleźć reprezentantów grających na niezłym poziomie przez dłuższy czas, czy też dlatego, że poczyniono błędy na wcześniejszych etapach przygotowań? Jakikolwiek będzie wynik meczu, w dwóch nadchodzących meczach musi się narodzić grupa, która będzie w stanie wziąć na siebie pewną odpowiedzialność, w przeciwnym razie nie zagramy na Euro 2016.

czytaj więcej
facebook