Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły redaktora: Jędrzej Kudłacz

Ilość artykułów: 7

Sevilla - Real Madryt: zapowiedź meczu, typy bukmacherskie, kursy

Szlagier ligi hiszpańskiej w środku tygodnia? Proszę bardzo! Jeśli wziąć pod uwagę najnowszą historię spotkań obu drużyn oraz prezentowany przez nie aktualnie styl i formę, w stolicy Andaluzji czeka nas piekielnie interesujący mecz, w którym każdy wynik na dobrą sprawę jest możliwy.

czytaj więcej
Real Madryt - AS Roma: zapowiedź meczu, typy bukmacherskie, kursy

Zwycięzca i półfinalista poprzedniej edycji Ligi Mistrzów tym razem zmierzą się już w pierwszym meczu fazy grupowej. Trudno nie ulec wrażeniu, że oba zespoły w przerwie między sezonami uległy osłabieniu i ciężko będzie im powtórzyć sukcesy sprzed kilku miesięcy.

czytaj więcej
Liverpool FC - PSG: zapowiedź meczu, typy bukmacherskie, kursy

Wielki hit na początek fazy grupowej Ligi Mistrzów. Największa rewelacja poprzedniej edycji tych rozgrywek zmierzy się z drużyną, która najbardziej zawiodła, jeśli wziąć pod uwagę stosunek ambicji i zainwestowanych środków do wyniku sportowego. Kto lepiej otworzy sezon Champions League 2018/2019?

czytaj więcej
Legia - Lech: zapowiedź meczu, typy bukmacherskie, kursy

Teoretycznie w hicie Ekstraklasy zmierzą się zespoły górnej połówki tabeli, ponieważ ósma ekipa podejmuje trzecią. Dla kibiców Legii i Lecha osiągane wyniki, a przede wszystkim styl, który prezentują w tym sezonie obie drużyny jest nie do przyjęcia. W niedzielę piłkarze jednej z nich będą mieli okazję odzyskać część straconego zaufania.

czytaj więcej
Polska - Irlandia: zapowiedź meczu, typy bukmacherskie, kursy

Jerzy Brzęczek w swoim debiucie nie stronił od eksperymentów. Nie zabrakło na boisku debiutantów, nowy selekcjoner chciał w warunkach bojowych zobaczyć kilku swoich podopiecznych. I wszystko wskazuje na to, że nie inaczej będzie w meczu towarzyskim z reprezentacją Irlandii.

czytaj więcej
Włochy - Polska: zapowiedź meczu, typy bukmacherskie, kursy

Polacy udział w rozgrywkach Ligi Narodów UEFA rozpoczną w Bolonii, mierząc się z reprezentacją Włoch. Dla Jerzego Brzęczka będzie to selekcjonerski debiut i mimo, że PZPN z prezesem Zbigniewem Bońkiem na czele zapowiedział, że w Związku imprezy tej nikt nie traktuje priorytetowo, żaden z piłkarzy z naszego obozu na murawie kłaść się nie zamierza.

czytaj więcej
Niemcy - Francja: zapowiedź meczu, typy bukmacherskie, kursy

Inauguracja Ligi Narodów UEFA i od razu taki hit! Już w pierwszej kolejce zmagań zmierzą się drużyny byłych i aktualnych mistrzów świata. W czwartkowy wieczór w Monachium emocji na pewno nie zabraknie.

czytaj więcej
facebook