Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły redaktora: Maciek Paprocki

Ilość artykułów: 5

Czternastodniowa zabawa bez konsekwencji

Bardzo mnie ucieszyła zapowiedź Zbigniewa Bońka, że na nazwisko nowego selekcjonera poczekamy dwa tygodnie. Prezes już wie, ma wizję kandydata idealnego, ale nie powie. Cudnie!

czytaj więcej
Lewandowski musi odejść?

Robert Lewandowski, jeden z najlepszych napastników w historii polskiej piłki, może zakończyć przygodę z reprezentacją - podał niedawno fakt.pl. Powodem nie jest oczywiście tragiczna dyspozycja napastnika Borussii Dortmund w meczach kadry , ale... odmowa udziału w jednym ze spotów reklamujących Orange - głównego sponsora reprezentacji. Podczas gdy dziennikarze analizują, czy piłkarz miał prawo odmówić udziału w spocie, sprawdzają przepisy mówiące o "udostępnianiu przez piłkarzy swojego wizerunku na działalność gospodarczą PZPN", reszcie sprawa wydaje się banalnie prosta - Lewandowski powinien z kadry wylecieć. I ja ten wniosek popieram.

czytaj więcej
Kim Legia na Ligę Mistrzów?

Mecz przyjaźni zgromadził niemal komplet publiczności na podniszczonych trybunach stadionu miejskiego w Szczecinie. Komentatorzy przed i w trakcie spotkania zastanawiali się na co stać drużynę gospodarzy, choć dużo więcej pytań dotyczyło Legii, jako że za chwilę jej piłkarze będą walczyć w kolejnej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Na ich drodze stanie, nie będące ostatnio w najlepszej formie, norweskie Molde. Najważniejsze pytania dotyczyły poszczególnych formacji w zespole mistrzów Polski i składu personalnego. Ten mecz miał dać odpowiedzi na następujące pytania: kto jest podstawowym zawodnikiem, a kto w tym sezonie musi liczyć się z oglądaniem spotkań z ławki rezerwowych?

czytaj więcej
Warszawsko-chorzowskie męczarnie

Wczoraj około 20:30 słyszeliście głośny huk, który dochodził z ulicy Łazienkowskiej w Warszawie. To kibicom Legii kamień spadł z serca.

czytaj więcej
Lizbońskie Wojny – Nowa Nadzieja

Sporting Lizbona ma nowego prezydenta. Jak Bruno de Carvalho zdobywał władzę i czy ma szansę wyprowadzić klub na prostą?

czytaj więcej
facebook