Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.
piątek, 15 sierpnia 2014

Skarb Kibica Premier League

fot. skysports.com
Latem 1992 roku zapoczątkowana została rewolucja, która na zawsze zmieniła piłkę nożną. Powstanie Premier League - opartej na lukratywnym kontrakcie na sprzedaż praw telewizyjnych firmie BSkyB - wiązało się z finansową bonanzą dla klubów, piłkarzy i ich agentów. Dziś największe, najbogatsze i najbardziej ekscytujące rozgrywki ligowe na świecie rozpoczynają zmagania po raz 23., a nasza redakcja po raz drugi przygotowała z tej okazji obszerny Skarb Kibica Premier League. Bez opłat, bez paywalla, za to z informacjami, ciekawostkami i analizami, które pozwolą Wam sprawniej wejść w ten sezon.


W porównaniu do ubiegłego roku postanowiliśmy postawić jeszcze mocniej na jakość treści. Każdy z 20 klubów wzięliśmy pod lupę na dwóch osobnych stronach, nie tracąc miejsca na oczywiste informacje i kadry zespołów, które do zakończenia okna transferowego ulegną jeszcze licznym korektom.

Po raz kolejny zaprosiliśmy do współpracy gościnnych autorów oraz przygotowaliśmy przekrojowe teksty o całej lidze: jej historii, zarządzaniu i taktyce. Nie brakuje również felietonów, czegoś dla fanów statystyk i ciekawostek, uzupełnionych przez spojrzenie na Premier League z Hiszpanii oraz obszerny tekst o jednym z beniaminków. Projekt oparliśmy o prostszy, ale za to bardziej czytelny layout, wzbogacony ilustracjami autorstwa Alicji Zachodny. Mocno wierzymy, że to najbardziej jakościowa tego typu inicjatywa na polskim rynku.

Skarb Kibica Premier League 2014/15 można pobierać W TYM MIEJSCU*. W niektórych przypadkach do pobrania może być konieczne wyłączenie na chwilę AdBlocka.

*Serdecznie prosimy o nietworzenie alternatywnych linków czy też tzw. mirrorów. W razie problemów prosimy o kontakt w komentarzach poniżej.
comments powered by Disqus
facebook