Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.
poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Skarb Kibica Premier League

fot. goal.com
Analizy drużyn, oceny transferów, kulisy konfliktów w federacji, wojna między mediami sportowymi oraz inne artykuły poświęcone angielskiej piłce, łącznie 60 stron czystej Premier League. Czyżby nowy magazyn na rynku? Nie, to nasz Skarb Kibica przygotowany specjalnie na start rozgrywek w najlepszej (tak mówią) i najciekawszej (tego mówić nie muszą) lidze świata. Bez opłat, bez ukrycia za paywallem, za to z przekrojowymi tekstami i pigułką tego, co każdy szanujący się kibic wiedzieć powinien.

Stęsknieni za angielskim graniem? Ciekawi, jak spiszą się piłkarze, za których kluby wyłożyły setki milionów? Zaintrygowani zmianami na stanowiskach menedżerskich? Na Premier League poczekajcie jeszcze jeden dzień czytając specjalnie przygotowane, 60-stronnicowe wydanie skarbu ligi angielskiej - prosto od redakcji serwisu KrótkaPiłka.pl.

Przegląd wydarzeń i kadr wszystkich klubów z Premier League, które pozwoli być w pełni przygotowanym na start nowych rozgrywek - nawet, jeśli całe lato, podobnie jak Arsene Wenger, przespaliście. Mamy artykuły o angielskiej federacji, zarządzaniu klubami, taktycznych zmianach, medialnej wojnie, Garethcie Bale'u (a jakże!), Luisie Suarezie (oczywiście!) i wszystkich najnowszych nabytkach z Hiszpanii.

Do tego niezbędne kompendium wiedzy o komplecie klubów EPL od Arsenalu do West Hamu, wraz z wybranymi przez nas talentami i objaśnioną taktyką. Wszystko to za darmo do pobrania dla Czytelników serwisu, a jeśli komuś mało - na deser felietony Michała Okońskiego i Roberta Błaszczaka. Zachęceni? To pobierajcie i czytajcie!

Magazyn do pobrania W TYM MIEJSCU

(W razie problemów z pobieranem polecamy wyłączyć na chwilę adblocka - to powinno rozwiązać problem)comments powered by Disqus
facebook