Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.
poniedziałek, 10 września 2018

Polska - Irlandia: zapowiedź meczu, typy bukmacherskie, kursy

Czy Jerzy Brzęczek w meczu z Irlandią znów będzie eksperymentował?
Jerzy Brzęczek w swoim debiucie nie stronił od eksperymentów. Nie zabrakło na boisku debiutantów, nowy selekcjoner chciał w warunkach bojowych zobaczyć kilku swoich podopiecznych. I wszystko wskazuje na to, że nie inaczej będzie w meczu towarzyskim z reprezentacją Irlandii.

W meczu z Włochami w Lidze Narodów UEFA po raz pierwszy w narodowych barwach zagrali Arkadiusz Reca, Damian Szymański oraz Rafał Pietrzak. Do kadry wrócił też po długiej przerwie chociażby Mateusz Klich. We Wrocławiu Jerzy Brzęczek prawdopodobnie sprawdzi kilku kolejnych piłkarzy, którzy dotychczas w reprezentacji grali mało, albo w ogóle. Selekcjoner na pewno da szansę szalejącemu we włoskiej Genui Krzysztofowi Piątkowi, na murawie Stadionu Miejskiego pojawią się też prawdopodobnie Przemysław Frankowski, Damian Kądzior bądź Adam Dźwigała. Wynik w konfrontacji z Irlandczykami z pewnością nie będzie najważniejszy, ale ludzie ambitni, a za takiego uważamy Jerzego Brzęczka, zawsze dążą do zwycięstw. I na to właśnie liczymy.

Nasi rywale na ostatni mundial nie pojechali po porażce w barażach, a w debiucie w Lidze Narodów dostali manto od Walii i przegrali w Cardiff aż 1:4. Morale w ekipie wyspiarzy nie należą więc prawdopodobnie do najlepszych, dlatego trzeba uważać, żeby nie zechcieli podreperować sobie ich kosztem "Biało-czerwonych".

Tym bardziej, że z Irlandią, czyli drużyną grającą dość prymitywny, siłowy futbol, zawsze grało nam się trudno. Z ostatnich pięciu spotkań wygraliśmy dwa różnicą jednego gola (2:1 i 3:2), dwukrotnie zremisowaliśmy (1:1, 0:0) i raz ulegliśmy 0:2. Dlatego uważamy, że w tym spotkaniu nie padną więcej, niż dwie bramki.

Mecz towarzyski: Polska - Irlandia, wtorek, 11.09.2018, godzina 20:45
Stawki bukmacherów: Polska 1.56 / remis 4.10 / Irlandia 5.80 Jędrzej Kudłacz
comments powered by Disqus
facebook