Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.
piątek, 18 października 2013

Podryw na Lewandowskiego

fot. skysports.com
Robert Lewandowski najwyraźniej potrzebował odtrutki po nieudanych eliminacjach...

Polski napastnik ciężko zniósł eliminacyjne niepowodzenia - zmęczony awanturą o następnego selekcjonera Reprezentacji Polski, tym, czy następcą Fornalika ma być kandydat zagraniczny, i tym dlaczego nie powinien być nim kandydat polski postanowił uciec do USA, by zażyć chwili relaksu.

Na wakacjach jak to młody wysportowany przystojniak, postanowił spróbować strzelać trochę inne bramki i sprawdzić się w sztuce podrywu. Całość zarejestrowały kamery znanego internetowego żartownisia SA Wardęgi.Na miejscu Roberta uważalibyśmy z takimi zabawami, wszak jego świeżo upieczona żona jest medalistką świata i Europy w karate. Poza tym nie możemy oprzeć się wrażeniu, że Robertowi poszłoby jeszcze lepiej, gdyby spróbował swoich sił na innym kontynencie - takim, gdzie futboliści nie noszą kasków.

Dla porównania możemy również zobaczyć, jak z podobnym zadaniem poradził sobie sobowtór Lionela Messiego, który z kolei jest wdzięczny, że całość nie odbyła się w takiej na przykład Boliwii.

comments powered by Disqus
facebook