Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.
poniedziałek, 14 października 2013

Lewandowski w Realu - znowu?

fot. goal.com
Koniec okresu transferowego nie oznacza końca aktywności prasy sportowej - wiadomo: nakład musi się sprzedawać, więc walniemy na okładkę nazwę wielkiego klubu, który pozostaje bez sensownego napastnika, dołożymy kilka nazwisk superstrzelców i jakoś się to będzie kręcić.

Z powyższej recepty skorzystała właśnie hiszpańska Marca, umieszczając na okładce nazwisko m.in. Roberta Lewandowskiego, który - również według doniesień medialnych - miałby być zaniepokojony o to, czy faktycznie mieści się w koncepcji Guardioli. Ale nie tylko reprezentant Polski znalazł się na wspomnianej okładce - obok nazwisk łączonych już z Królewskimi od jakiegoś czasu (Suarez, Falcao) pojawił się też nowy kandydat:Czyżby to Jackson Martinez miałby się okazać kolejnym napastnikiem, który z Porto ruszy na podbój wielkiego świata? Umiejętności z pewnością mu nie brakuje:Niezależnie od tego, kto w końcu trafi do Realu, stare powiedzenie "pieniądze nie grają" można już zmodyfikować na "pieniądze wygrywają" (o czym piszemy TUTAJ) - zwłaszcza na rynku transferowym.

comments powered by Disqus
facebook