Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.
piątek, 30 sierpnia 2013

Wygraj książkę Mourinho vs Guardiola!

fot. goal.com
José Mourinho i Pep Guardiola pod niemal każdym względem reprezentują całkowicie odmienne podejście do swojej roli. Mają różne sposoby prowadzenia drużyny, a ich osobowości są jak ogień i woda. Łączy ich jednak to, co najważniejsze: pragnienie wygrywania i sukcesy ich zespołów.

W nowym konkursie do zdobycia macie 3 egzemplarze książki "Mourinho vs. Guardiola" autorstwa Juana Carloma Cubeiro oraz Leonora Gallardo, która swoją polską premierę ma w środę, 28. sierpnia.

W książce znajdziecie charakterystykę obu tych fascynujących postaci. Przeczytacie o tym, co je dzieli i co łączy, dowiecie się, w jaki sposób motywują swoich piłkarzy, jak analizują taktykę rywali, jak wyglądają ich relacje z mediami i jakie stosują strategie. Wnikliwie opisane wydarzenia z życia Mourinho i Guardioli autorzy wzbogacają przydatnymi i ciekawymi informacjami na temat ich pasjonującej, chociaż czasem trochę przeklętej profesji.

Ta książka pozwoli zrozumieć filozofię każdego z nich. Będzie wielką pomocą dla wszystkich, którzy kiedyś chcieliby się rzucić w wir pracy trenerskiej, kierować grupą i wydobyć z innych to, co najlepsze.Żeby mieć szansę na wygraną, należy polubić nasz PROFIL FACEBOOKOWY i wykonać jedno lub więcej z trzech zadań konkursowych, które będziemy tam zamieszczać - pierwsze już dziś!

Jeden uczestnik może wykonać dowolną liczbę zadań, ale każde z nich najwyżej raz. Książkami nagrodzimy trzy naszym zdaniem najciekawsze odpowiedzi na poszczególne zadania.

Rozwiązania zadań, wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem, przesyłacie drogą mailową na adres: [email protected]. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Na odpowiedzi czekamy do 10. września 2013 roku do północy.

Fundatorem nagród konkursowych jest wydawnictwo Sine qua non.

***
Biorąc udział w konkursie, zgadzacie się na przetwarzanie danych osobowych przez serwis KrótkaPiłka.pl. Dane te zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie na potrzeby konkursu i usunięte po jego zakończeniu.
comments powered by Disqus
facebook