Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Arsenal Londyn

Znaleziono 9 artykułów pasujących do tego tagu.

Kupować czy nie kupować - oto jest pytanie

Radujmy się, wrócił sezon piłkarski! A wraz z nim troszeczkę więcej do mówienia w cotygodniowej "Perfidii futbolu". Dzisiaj o Arsenalu, Newcastle, Rayo, Casillasie, Hummelsie i Zimlingu.

czytaj więcej
Co siedzi w głowie Wengera?

Kiedy rozmawialiśmy o problemach Arsenalu z Dawidem Jankowiakiem, obaj nie spodziewaliśmy się, że skala frustracji pomeczowej osiągnie poziomy maksymalne. Posada Arsene'a Wengera jest głośno kwestionowana, a na wierzch wychodzą nowe, kompromitujące Arsenal fakty.

czytaj więcej
Transferowe Eldorado?

Angielskie kluby na transfery wydały już przeszło 290 milionów euro i końca nie widać. Analiza zakupów pozwala jednak odkryć zaskakujące prawidłowości.

czytaj więcej
Witamy w fanklubie: Arsenal F.C.

Swoją drużynę można dopingować sprzed telewizora, ukrywając przed rodziną i znajomymi klubowe koszulki, szaliki oraz inne relikwie. Można też inaczej - w Polsce działają całkiem prężne zrzeszenia kibiców, organizujące wyjazdy na mecze czy zloty fanowskie. W naszym cyklu przybliżamy niektóre z nich, tym razem naszym rozmówcą będzie Arkadiusz Pietraś, prezes stowarzyszenia Kibiców Arsenal Poland.

czytaj więcej
"Parszywa 11" Premier League

Mieli zachwycać - nie zachwycili. Mieli czarować - nie czarowali. Mieli dużo zarabiać - i zarabiali. Przedstawiamy jedenastkę rozczarowań minionego sezonu Premier League.

czytaj więcej
Sezon Premier League w liczbach

Matematycy twierdzą, że liczbami można opisać cały wszechświat. My ograniczymy się jedynie do ostatniego sezonu Premier League. Jeśli chcecie wiedzieć która drużyna zaliczyła najwięcej celnych podań, dlaczego statystycy dziwią się zwolnieniu Roberto Manciniego, kto uwielbia mecze Stoke City oraz ile razy Gareth Bale jest od tego Stoke lepszy – zapraszamy do lektury.

czytaj więcej
Football, bloody hell

Mieli wszystko pod kontrolą i w jednym momencie zupełnie tracili kontrolę. Mieli wszystko w swoich nogach i jednym meczem sukces wymykał im się spod nóg. Maszerowali triumfalnie, rozbijając rywala za rywalem, by w okamgnieniu przegrać te najważniejsze z istotnych spotkań i stać się wielkimi przegranymi. Spadek formy, słabszy dzień, szokująca akcja indywidualna, niesamowity strzał z dystansu czy po prostu czysty przypadek – ktoś, kto powiedział kiedyś, że piłka nożna jest okrutna, powinien zostać uznany mędrcem nad mędrcami.

czytaj więcej
facebook