Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Alvaro Negredo

Znaleziono 5 artykułów pasujących do tego tagu.

Historia Dżeko lubi się powtarzać

Z zachwyconego zaufaniem menedżera do otwarcie narzekającego na brak minut i szans – zmiana nastrojów bośniackiego napastnika w kontekście niedawnego hat-tricka Alvaro Negredo i nagrody Zawodnika Miesiąca dla Sergio Aguero skłaniają ku myśleniu, iż tym razem Dżeko delikatnie stracił kontakt z rzeczywistością.

czytaj więcej
Hiszpan w skórze Anglika

Andy Carroll w wersji 2013/14 nosi nazwę Álvaro Negredo. Jordan Henderson to Luis Alberto, a James Milner to Jesús Navas. Ostrzeżenie dla brytyjskich klubów - panowie, Hiszpanie mocno drożeją.

czytaj więcej
Trawa zieleńsza w Madrycie

Gdyby przygotowania do sezonu toczyły się w świecie wirtualnym, można by odnieść wrażenie, że stołeczne kluby grają na dużo niższym poziomie trudności niż Blaugrana, bo wszystko przychodzi im o niebo łatwiej. Na nieszczęście dla Katalończyków, to jednak rzeczywistość.

czytaj więcej
Messidependencia - historia prawdziwa

Na trybunach "Independencia", na boisku "Messidependencia" - uzależnienie od bramek Messiego to w powszechnej opinii jedna z bolączek Barcelony. Ale czy tylko "Blaugrana" ma z tym kłopot?

czytaj więcej
Tam, gdzie kopią najpiękniej (9)

Valencia traci szanse na Ligę Mistrzów, Depor traci Valeróna, a Alexis traci Audi R8, choć mógł stracić nawet życie.

czytaj więcej
facebook