Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.
piątek, 20 września 2013

Co można kupić za 150 tys. euro?

fot. goal.com
Ostatnia kara dla Legii odbiła się na krajowym podwórku niezwykle szerokim echem - w końcu nie codziennie polska drużyna zostaje ukarana kwotą 150 tysięcy euro. Na tyle UEFA wyceniła zachowanie kibiców mistrza Polski podczas dwumeczów z Molde oraz Steauą. Stołeczny klub może już wprowadzać do budżetu korektę, a my zastanowimy się, co Legia mogłaby kupić za rzeczone 150 tysięcy.


22 krzesełka na Stadionie Narodowym (to uśredniony koszt osiągnięty przez podzielenie ceny całego stadionu przez liczbę miejsc, same siedziska są oczywiście tańsze)


fot. skysports.com

Mesuta Özila - ale tylko na tydzień, tyle wynosi tygodniówka nowego zawodnika Arsenalu. Choć podejrzewamy, że w trakcie tego tygodnia pomocnik Kanonierów i tak zagrałby więcej, niż Helio Pinto przez miesiąc.


fot. skysports.com

1/4 boiska treningowego w Gnieźnie - obiekt z 250 miejscami siedzącymi właśnie się buduje:


fot. http://gniezno.eu/

Marcina Robaka - to suma odstępnego, za jaką były piłkarz Piasta przeszedł niedawno do Pogoni Szczecin. A Legia, co pokazało spotkanie z Lazio, napastnika potrzebuje.


fot. pogonszczecin.pl

22% ziemi potrzebnej na wybudowanie jednego boiska treningowego w podwarszawskim Legionowie, jeśli Legia chciałaby kiedykolwiek tworzyć własne centrum.

(Prawie) 7 piłkarzy Ghany z drużyny, która na MŚ w 2006 roku grała w ostatnim meczu fazy grupowej z Brazylią. Jak ujawnił dziennikarz śledczy Declan Hill, każdy z nich dostał po 30 tysięcy dolarów za porażkę dwiema lub więcej bramkami. Skończyło się na 0-3.42 tysiące 144 race - pomyślcie, że na wypełnionym Stamford Bridge każdy kibic odpaliłby jedną z nich. Czy wojewoda zamknąłby Chelsea stadion?


fot. goal.com

125 tysięcy takich piłkarzy, jak... Cedric Mabwati. Zawodnik Betisu Sewilla przeszedł w czerwcu do tego klubu za 1,20 Euro.


fot. marca.com
comments powered by Disqus
facebook