2:2

Tak gości uratował Cristiano Ronaldo:

A ja się już z państwem żegnam i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu.
dodano 2014-03-02 18:56

Niezależnie od wyniku, wielkie brawa dla Diego Simeone. Utrzymał Atletico w rywalizacji o mistrzostwo i zapewnił sobie korzystny rezultat w dwumeczu z Realem, co może mieć znaczenie przy równej liczbie punktów. Atletico na bardzo intensywną grę wystarczyło sił na 70 minut. Potem zadecydował talent Carvajala i Ronaldo, ale również indywidualny błąd Mario Suareza. Niestety kiepskie zawody zaliczył sędzia. dodano 2014-03-02 18:52

Za nami wspaniałe derby. Kipiało od emocji, były faule i kartki, ale również piękne akcje i gole. Najważniejsze, że teraz z piłkarzy zeszły już emocje, dziękują sobie za grę i w spokoju schodzą do szatni. dodano 2014-03-02 18:50

93. minuta KONIEC! dodano 2014-03-02 18:49

93. minuta Piłka w rękach Courtoisa. Zostały sekundy. dodano 2014-03-02 18:48

92. minuta Faul Rodrigueza na Alonso. Będzie rzut wolny, ale daleko od bramki. dodano 2014-03-02 18:48

Sędzia dolicza 3 minuty. W Premier League byłoby z 8 pewnie. dodano 2014-03-02 18:46

88. minuta Ofiarna interwencja Filipe Luisa! Dośrodkowanie Marcelo i boczny obrońca Atletico w ostatniej chwili przeszkadza Ronaldo w zdobyciu zwycięskiej bramki. dodano 2014-03-02 18:45

87. minuta Genialne podanie Bale'a do Benzemy, ale Francuz uderza prosto w Courtoisa. Przy okazji sędzia odgwizdał spalonego, ale nie miał racji. dodano 2014-03-02 18:44

85. minuta meczu Real naciera, ale nie wystrzega się błędów. Kontra Atletico i po pomyłce Carvajala przed znakomitą szansą stanął Diego Costa, ale sytuacja opanowana. W odpowiedzi na bramkę Atletico strzelał Modric, ale zabrakło mu tej magii, którą popisał się na Old Trafford. dodano 2014-03-02 18:42

Akcja Carvajala, dośrodkowanie w pole karne, fatalne wybicie piłki głową w wykonaniu Mario Suareza. Piłka po odbiciu od Bale trafia do Ronaldo, a ten piekielnie mocnym strzałem nie daje z z 13 metrów szans Courtoisowi. dodano 2014-03-02 18:39

82. minuta GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Ronaldo się przebudził! dodano 2014-03-02 18:38

80. minuta Real długo przy piłce, szukając szansy w rozrzucaniu akcji na boki i dośrodkowaniach, ale jak na razie nic z tego nie wynika. dodano 2014-03-02 18:36

76. minuta Po rzucie rożnym dla Atletico szansę na kontrę miał Real, ale Miranda jak profesor zatrzymał Carvajala, który chwilę później faulował Brazylijczyka. dodano 2014-03-02 18:32

74. minuta Ronaldo dziś niewidoczny, ale teraz mógł pojawić się raz i odmienić losy spotkania! Dośrodkowanie w pole karne Carvajala, Portugalczyk w swoim stylu wspiął się na niesamowitą wysokość, ale minimalnie chybił. dodano 2014-03-02 18:30

Isco za Di Marię. Nie zobaczymy więc Jese! dodano 2014-03-02 18:28

71. minuta A Ronaldo z wolnego znowu w mur! dodano 2014-03-02 18:27

Carvajal za Arbeloę. Ancelotti pomylił się na obu flankach defensywy i teraz naprawia błędy. dodano 2014-03-02 18:27

69. minuta I znów Atletico! Trzech pomocników Atletico zabawiło się na lewej flance i wypracowała sytuację Diego Coście, ale ten się po prostu machnął. Po chwili dośrodkowanie w pole karne na głowę Ardy i po jego strzale z trudem broni Lopez! Kapitalny mecz! dodano 2014-03-02 18:25

67. minuta Tymczasem do głosu dochodzą goście. Bale uderzał głową, ale Courtois zachowuje czujność i wybija piłkę na korner, a chwilę po tej sytuacji chwyta piłkę i rozpoczyna akcję swojej drużyny. dodano 2014-03-02 18:23

65. minuta Asystent Diego Simeone oszalał! Burgos chciał pobić sędziego! W ostatniej chwili odciągnęli go Simeone i pozostali współpracownicy. dodano 2014-03-02 18:21

64. minuta A teraz Costa starł się z Arbeolą! Znów padł na murawę, ale znów nie ma mowy o karnym. Żółta za symulkę! dodano 2014-03-02 18:20

62. minuta Tymczasem odpowiada Real. Dośrodkowanie Modricia i minimalnie obok bramki strzela Benzema. A w poprzedniej sytuacji nie było mowy o karnym. dodano 2014-03-02 18:19

62. minuta Znów starcie Costy z Pepe w polu karnym. Znów mamy kontrowersję? dodano 2014-03-02 18:17

Marcelo za Coentrao! dodano 2014-03-02 18:14

58. minuta Coś niesamowitego! Rzut rożny dla Atletico i Costa zostaje bez krycia Ramosa. Napastnika puszcza piłkę w kozioł i ta o centymetry mija słupek bramki Lopeza. dodano 2014-03-02 18:14

55. minuta Z rzutu wolnego uderzał Ronaldo, ale prosto w mur. Portugalczyk domagał się karnego, ale nie ma o tym mowy. dodano 2014-03-02 18:12

54. minuta Będzie rzut wolny dla Realu tuż przed polem karnym. dodano 2014-03-02 18:10

52. minuta I znowu groźnie! Costa wpada między Ramosa i Pepe, staje oko w oko z bramkarzem, ale nieczysto uderza z podskakującej piłki i ta przelatuje obok bramki. dodano 2014-03-02 18:08

50. minuta Rozpędzone Atletico znów napędziło stracha rywalowi. Niecelne podanie w stronę Costy, ale napastnik gospodarzy naciskał do końca i Diego Lopez bliski był popełnienia błędu przy wybiciu piłki. dodano 2014-03-02 18:07

48. minuta Z rzutu wolnego pod murem strzelać próbował sam poszkodowany. Diego Lopez na raty, ale chwyta piłkę. dodano 2014-03-02 18:04

47. minuta Costa zabawił się z Xabim Alonso i już wolny dla Los Colchoneros. dodano 2014-03-02 18:03

46. minuta Grają już po przerwie! dodano 2014-03-02 18:01

dodano 2014-03-02 17:57

Diego Costa robi z bezbłędnymi do niedawna Ramosem i Pepe co chce. Nie ma gola, ale prawdopodobnie jest to najlepszy zawodnik na boisku, fizycznie i piłkarsko górujący nad całą resztą. Wtóruje mu Arda Turan, który cierpliwe holuje dziś piłkę i przy drugiej bramce to się opłaciło. Raul Garcia robi dużo czarnej roboty, a Koke raz znalazł się tam, gdzie być powinien i zrobił to, co do niego należało. Tytaniczną pracę wykonują Mario Suarez i Gabi, a ten drugi został za to nawet wynagrodzony. dodano 2014-03-02 17:56

Oglądamy prawdziwe partidazo! Są emocje, jest dużo brutalności, ale to wszystko nie wygrywa z futbolem. Po 3 minutach wydawało się, że Real pójdzie po swoje jak we wszystkich ostatnich meczach. Ale potem sędzia nie podyktował karnego na Coście i jak słusznie zauważył właśnie w studio Canal+ Krzysztof Przytuła - to był decydujący moment spotkania. dodano 2014-03-02 17:52

Przerwa! dodano 2014-03-02 17:49

Show Atletico trwa. Gabi uderza z ponad 30 metrów na bramkę. Diego Lopez interweniuje z opóźnieniem, bo znów był zasłonięty i mija się z piłką. Piękny gol, ale na konto portero Realu. dodano 2014-03-02 17:48

45. minuta QUE GOLAZOOOOOOOO DE GAAAAAAAAAAABI! dodano 2014-03-02 17:47

45. minuta Asekuracja Atletico na poziomie kosmicznym. Niemal każda ryzykowna piłka gości natrafia na zawodnika w biało-czerwonej koszulce. dodano 2014-03-02 17:47

43. minuta Diego Costa jest nie do zatrzymania. Hiszpan z łatwością ogrywa Pepe i Ramosa i zatrzymuje go w ostatniej chwili Diego Lopez, świetnie skracając kąt. dodano 2014-03-02 17:45

40. minuta W polu karnym i przed "szesnastką" mamy wojnę! W polu karnym pada zawodnik Los Blancos i znów wydawało się, że powinien być karny. Kończy się jednak na wolnym za faul Alonso na Filipe Luisie. dodano 2014-03-02 17:42

39. minuta Pepe pada jak rażony gromem w polu karnym! Sędzia wlepia jednak kartonik jemu i Godinowi. Wciąż nie wiadomo za co. dodano 2014-03-02 17:40

38. minuta Jeszcze jeden pojedynek tej dwójki i tym razem Ramos zmuszony do faulu. Wolny. dodano 2014-03-02 17:39

37. minuta A teraz przeliczył się Ramos. Diego Costa powalczył o piłkę i omal nie zdobył kornera. dodano 2014-03-02 17:38

34. minuta Wydawało się, że w polu karnym fatalnie zagapił się Pepe, czym omal nie sprokurował zagrożenia pod swoją bramką, ale defensor gości był przekonany, że chwilę wcześniej Raul Garcia był na spalonym. Portugalczyk miał rację, sędzia odgwizdał ofsajd. dodano 2014-03-02 17:37

33. minuta Kapitalna akcja obronna Godina i Mario Suareza. Zawodnicy gospodarzy doskonale powstrzymują Benzemę i stopują groźną akcję Realu. dodano 2014-03-02 17:34

32. minuta Trochę uspokoiło się nam na boisku. Po golu Królewscy nabrali respektu dla rywala. Atletico osiągnęło swój cel i teraz poczeka na zadanie kolejnego ciosu. dodano 2014-03-02 17:33

Arda Turan uśpił i związał trzech obrońców i przytomnie odegrał w pole karne do Koke. Tam Hiszpan miał mnóstwo swobody i płaskim, silnym strzałem zza obrońcy pokonuje Lopeza! Błąd w kryciu Di Marii. Partidazo! dodano 2014-03-02 17:30

28 minuta GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!KOKEEEEEEEEEE! dodano 2014-03-02 17:29

26. minuta Zapasy w polu karnym Realu w wykonaniu Coentrao i Raula Garcii. Agresja była jednak obustronna i nie ma mowy o karnym. dodano 2014-03-02 17:28

24. minuta Albo aż rzut rożny. Real znów doskonale krótko rozgrywa piłkę, ta trafia do Modricia, który płasko centruje do Ronaldo. Portugalczyk oddaje sytuacyjny strzał, który sprawia wiele problemów portero Atletico. Belg broni na raty. dodano 2014-03-02 17:26

23. minuta Przepiękne długie podanie do Benzemy, które napastnik Realu od razu zamienia na strzał. Niezłe uderzenie, ale Courtois musiał to obronić. Tylko rzut rożny. dodano 2014-03-02 17:25

22. minuta Diego Costa otrzymuje piłkę w polu karnym i decyduje się na strzał lewą nogą zza obrońcy . Diego Lopez odprowadził lecącą obok bramki piłkę wzrokiem. dodano 2014-03-02 17:24

21. minuta Teraz po starciu z Raulem Garcia leży na murawie Pepe. Sędzia dalej nie wyciąga kartek poza tą za dyskusje dla Ardy Turana. dodano 2014-03-02 17:22

19. minuta Cristiano Ronaldo brzydko potraktowany przez Juanfrana. Obrońca gospodarzy chyba celowo nadepnął na rywala. dodano 2014-03-02 17:21

18. minuta Bardzo niecelne uderzenie Raula Garcii z dystansu. dodano 2014-03-02 17:20

16. minuta Costa potrajany? Więc Benzemę wypadałoby chociaż podwoić, zwłaszcza że ma już gola. Świetna akcja w defensywie gospodarzy i Francuz bezradny. dodano 2014-03-02 17:18

15. minuta Nerwowo na boisku. Dużo fauli, prostych strat. Decyzja sędziego z 11. minuty podgrzała atmosferę. dodano 2014-03-02 17:16

11. minuta Ogromny błąd arbitra! Costa pada w polu karnym wyraźnie faulowany przez Ramosa, ale gwizdek sędziego milczy. Jeśli Delgado Ferrerio jest sędzią odważnym, to teraz tego nie pokazał. dodano 2014-03-02 17:13

10. minuta Trochę teatru na boisku. Arbeloa udawał, że Filipe Luis uderzył go w twarz, ale nic takiego nie miało miejsca. dodano 2014-03-02 17:13

9. minuta Atletico świetnie odzyskuje piłkę, ta trafia do Diego Costy, ale powołany do reprezentacji Hiszpanii zawodnik w mig potrojony jest przez rywali i traci piłkę przed polem karnym. dodano 2014-03-02 17:11

8. minuta Obiecująca szybka wymiana piłki między zawodnikami Atletico na połowie rywala, futbolówka trafia do Ardy Turana, ale ten zalicza fatalny drugi kontakt z piłką, która odskakuje mu i wychodzi poza linię końcową. dodano 2014-03-02 17:10

7. minuta Atletico bardzo agresywnie atakuje rywala po stracie piłki. Pytanie ile w tym założeń taktycznych, a ile gorącej krwi po niepomyślnościach na początku meczu? dodano 2014-03-02 17:09

5. minuta Atletico ruszyło do odrabiania strat. Dośrodkowanie w pole karne, tam skaczą do piłki Lopez, Costa, Ramos. Nie wiadomo jak dokonał tego napastnik gospodarzy, ale ucierpieli tylko zawodnicy Los Blancos. dodano 2014-03-02 17:07

Wspaniałe dośrodkowanie Angela Di Marii, gapiostwo Filipe Luisa, który złamał linię spalonego i Francuz z bliska pakuje piłkę do siatki. Zaczyna się od trzęsienia ziemi! dodano 2014-03-02 17:05

3. minuta GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Benzema! dodano 2014-03-02 17:04

2. minuta Rzut wolny dla Realu. Piłkę ze stałego fragmentu z lewej flanki dorzucał Luka Modrić. Piłka zabuksowała między zawodnikami obu drużyn i po nodze Godina wyszła na korner. dodano 2014-03-02 17:03

1. minuta Grają! dodano 2014-03-02 17:01

Przygrywa nam hymn Los Colchoneros! dodano 2014-03-02 16:59

2 minuty do meczu Przepiękna mozaika w klubowych barwach Atletico na Vicente Calderon. Obie drużyny wychodzą na boisko dodano 2014-03-02 16:58

7 minut do meczu. Chodzi plotka, że zwycięska drużyna otrzyma w nagrodę złotego Ronaldo.

dodano 2014-03-02 16:53

10 minut do meczu Ciekawostka. Ktoś jeszcze wątpi, że Diego Simeone tworzy piłkarzy na swoje podobieństwo?

dodano 2014-03-02 16:50

15 minut do meczu. Mały przegląd okładek hiszpańskich dzienników sportowych. Oba stawiają na pojedynek snajperów.

AS tradycyjnie

Marca z pomysłem

dodano 2014-03-02 16:45

20 minut do meczu. Znamy już składy w jakich rozpoczną spotkanie obie ekipy

Atletico Madryt: Courtois; Juanfran, Godín, Miranda, Filipe Luis; M. Suárez, Gabi; Arda, Koke, Raúl García; Costa
Real Madryt: Diego López, Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Coentrao, Xabi Alonso, Modric, Di María, Bale, Benzema, Ronaldo

Spotkanie poprowadzi sędzia Carlos Delgado Ferreiro.
dodano 2014-03-02 16:40

35 minut do meczu. Podczas gdy w Madrycie liżą rany po dotkliwej porażce z Osasuną, w Madrycie klimat panuje doskonały. Carlo Ancelotti przygrywa bluesa, a piłkarze poruszają się posłusznie w rytm jego melodii i procentuje to znakomitą grą i wynikami. dodano 2014-03-02 16:25

Przed nami swoisty pojedynek ośmiotysięczników. Dwie drużyny ze ścisłej czołówki tabeli, dwaj najlepsi strzelcy La Liga, rewelacyjni bramkarze, stoperzy nie do przejścia i unikalni kreatorzy gry na boisku w tym samym momencie, w służbie różnym barwom. Jedni pałają chęcią rewanżu za ostatnie niepowodzenia i pragną utrzymać się w walce o ligowy tryumf. Drudzy tratują po kolei wszystkich przeciwników i wciąż pozostają w walce o potrójną koronę, co dziś będą chcieli dobitnie podkreślić. Na relację z El Derbi Madrileño zaprasza Marcin Serocki dodano 2014-03-02 16:25